Developerská společnost


REFERENCE

Nové sídlo společností DD GROUP,

Vrchlabí

sídlo společností DD GROUP

Nedostatečná kapacita stávajících prostor pro společnost D+D REAL a D&D ELEKTROMONT vyvolala záměr výstavby nového sídla pro všechny společnosti majitele Petra Dědka. Generálním dodavatelem stavby byla společnost Strabag. V budově se nachází kancelářské zázemí managementu a součástí areálu jsou i prostory pro montáž el. rozvaděčů firmy D&D ELEKTROMONT.

Logistický areál "D+D Park Brodce",

Brodce nad Jizerou

Logistický areál

Požadavek na logistické haly poblíž Mladé Boleslavi dostupný zejména pro ŠKODA AUTO nebo její dodavatele naplňuje areál D+D PARK BRODCE, který společnost D+D REAL developersky dodala společnosti D+D Park Brodce. Na ploše 16 ha vznikly 2 halové objekty o celkové ploše bezmála 90000 m². Areál je umístěn u sjezdu dálnice D10 pouhých 15 km od Mladé Boleslavi a využívá jej ŠKODA AUTO a.s.

Montážní a skladový areál "D+D Park Kosmonosy",

Mladá Boleslav - Kosmonosy

DD Park Kosmonosy

Montážní a skladový areál připravila D+D REAL pro společnost D+D Park Kosmonosy.
Celková plocha území je 23 ha, zastavěná plocha zahrnuje 4 haly o celkové ploše 80000 m². Polohu areálu upřednostní nejen dodavatelé výrobního závodu Škoda, je situován v bezprostřední blízkosti ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi, naproti 13. bráně. Areál je také významným uzlovým bodem vzhledem k jednoduchému dopravnímu napojení na dálnici D10 (Praha – Liberec). Většinu ploch si pronajala Škoda Auto a.s.

Logistické centrum "Zelená louka",

Pardubice - Semtín

DD Park Kosmonosy

Logistické centrum D+D PARK PARDUBICE v průmyslové zóně Zelená louka připravila D+D REAL pro společnost D+D Park Pardubice.
Projekt na 14 ha plochy má výhodnou polohu, napojeno na silniční i železniční síť. K dispozici je celkem 5 hal. Prvním nájemcem skladových ploch haly 1,2,3 je společnost Schenker, hala 4 byla dokončena v r. 2015 a hala 5 je připravena k výstavbě dle požadavků nájemců. Se zájemci se jedná (více informací - zástupci D+D REAL) .

Rezervní sklad Škoda Parts Centrum, Plazy čp. 118,

Mladá Boleslav

DD Park Plazy

Rezervní sklad Škoda Parts Centrum pro ŠKODA AUTO a.s. se nachází ve východní průmyslové zóně Mladá Boleslav v katastru obce Plazy a zajišťuje skladování náhradních dílů pro osobní automobily.
Na pozemcích o celkové výměře 50 tisíc m2 se nachází administrativní budova a jednopodlažní skladovací hala s užitnou plochou 33.000 m2.

Bytové domy čp. 1617 a 1618,

Jihoslovanská ulice, Vrchlabí

DD Park Kosmonosy

Dva nové bytové domy přímo v centru Vrchlabí byly vystavěny na pozemcích, kde stávala zchátralá továrnička "Tuba". V domech je celkem 52 samostatných bytových jednotek, každý byt má vlastní parkovací místo a sklep. Byty ve 2. NP až 5. NP jsou všechny s lodžií. Domy poskytují bydlení v klidné zóně, náležité soukromí zabezpečuje vjezd se závorou. Byty byly prodány do osobního vlastnictví. Prodej zprostředkovávala Realitní kancelář TANA.

Polyfunkční objekt,

ulice Jana Harracha čp. 191, Jilemnice

Polyfunkční objekt, ulice Jana Harracha čp. 191, Jilemnice

významný uživatel nebytových prostor:

Česká spořitelna

Polyfunkční objekt,

Krkonošská ulice čp. 1542, Vrchlabí

Polyfunkční objekt, Krkonošská ulice čp. 1542, Vrchlabí

významní uživatelé nebytových prostor:

Moneta Money Bank
Komerční banka

Polyfunkční objekt,

Krkonošská ulice čp. 177, Vrchlabí

Polyfunkční objekt, Krkonošská ulice čp. 177, Vrchlabí

významný uživatel nebytových prostor:

ČSOB

Polyfunkční objekt Kapitál,

Krkonošská ulice čp. 153, Vrchlabí

Polyfunkční objekt Kapitál, Krkonošská ulice čp. 153, Vrchlabí

významní uživatelé nebytových prostor:

Česká spořitelna
Česká pojišťovna
Kooperativa pojišťovna
Hotel Gendorf
Tecon (počítačové systémy)


.
DD Elektromont

Komplexní realizace elektromontážních prací, tj. projektování, dodávka, montáže, uvedení do provozu, vystavení revizní zprávy, opravy a údržby.

Relmost

Společnost RELMOST vám přináší vrcholné golfové zážitky. Naší snahou je zviditelnit český golf v rámci Evropy.

Dynamo Pardubice

Hokejový klub DYNAMO PARDUBICE zaznamenal v historii českého sportu obrovské úspěchy. Chceme přispět k tomu, aby se i nadále pardubickému hokeji stejně dobře dařilo.